Poštovane planinarke i planinari, članovi našeg Društva, par obavijesti za vas:


Bliži nam se kraj i ove godine te trebamo lagano razmišljati i o Planu godišnjih aktivnosti za 2020. Pozivam prvenstveno vas vodiče i pripravnike te sve članove društva da putem maila, osobno na sastancima srijedom ili na drugi prikladan način svoje prijedloge dostave do kraja ovog mjeseca Listopada.

Na sastanku sa vodičima u studenom ćemo razmotriti sve prijedloge te sastaviti Plan za 2020. Pitate se vjerojatno zašto već pripremamo Plan za 2020., uglavnom to činimo zbog višednevnih, organizacijski složenijih izleta kod kojih je potrebno već krajem ove godine za iduću rezervirati npr. smještaj planinara…


Nekolicina naših članova je postavilo upit za nabavkom Planinarskih dnevnika i Dnevnika Hrvatske planinarske obilaznice HPO (https://www.hps.hr/trgovina/)

Dnevnici.jpg
Obilaznice.jpg

Kao što vidite, istaknute su i cijene. U planu nam je do kraja mjeseca naručiti par komada pa ukoliko si netko želi naručiti preko društva neka nas obavijesti putem maila ili možete i osobno naručiti putem web trgovine HPS-a.

Mario Ripli