Članarina za 2022. će se prikupljati putem online bankarstva uplatom na
IBAN: HR5324850031100215723 – opis plaćanja ČLANARINA ZA 2022. – IME I PREZIME ČLANA

Nakon obavljene uplate OBAVEZNO pošaljite potvrdu o uplati na hpdpapuk.vtc@gmail.com

Obnavljanje članarine za 2022. godinu obavljati će se isključivo uvidom u člansku iskaznicu.

Dakle, ukoliko niste u mogućnosti osobno donijeti člansku iskaznicu kako bi vam mogli na nju zalijepiti novu markicu tada ju pošaljite po drugim članovima.
No, nikako se članarina neće obnavljati na način da se markica šalje do vas bez uvida u iskaznicu.

Markice se preuzimaju u društvenoj prostoriji HPD-a „Papuk“, u VIROVITICI, TRG KRALJA ZVONIMIRA 5.

TERMINI:
SRIJEDA – 5. 1. 2022., 18 – 20 h
SRIJEDA – 12. 1. 2022., 18 – 20 h
SRIJEDA – 19. 1. 2022., 18 – 20 h
SRIJEDA – 26. 1. 2022., 18 – 20 h

IZNIMNO, članovi koji nisu u mogućnosti uplatu obaviti putem interneta moći će to učiniti u navedenim terminima i prostoru.

CIJENA ČLANARINE:
50 kn – djeca i mladež do navršenih 21 g. – (zelene markice)
50 kn – umirovljenici – (crvene markice)
100 kn – seniori – (plave markice)

NOVI ČLANOVI: Pri prvom učlanjenju plaća se članska iskaznica i pristupnica u iznosu od 20 kn + cijena članarine.
(obavezno preuzeti PRISTUPNICU i PRIVOLU s naše stranice
http://hpd-papuk.hr/portfolio/clanarina/ )

Članovi koji obnavljaju članarinu, a žele zamijeniti staru člansku iskaznicu novom, plaćaju cijenu članarine + 10 kn za novu iskaznicu.

ZAŠTO JE VAŽNO NA VRIJEME OBNOVITI ČLANARINU:
– Na izletima koje organizira Društvo mogu sudjelovati isključivo članovi planinarskih udruga.
– Prednost kod upisa za izlet imaju članovi HPD-a „Papuk“ s plaćenom članarinom za tekuću godinu ako do određenog roka obave uplatu troškova izleta.

VAŽNE UPUTE!
Molimo članove da se pridržavaju svih važećih epidemioloških mjera.
U prostoriji uz blagajnicu i pomoćnika može biti samo jedna osoba.
U hodniku (u redu čekanja za uplatu članarine) može biti najviše deset osoba.
Ostali trebaju pričekati ispred objekta.
Nošenje zaštitnih maski i dezinfekcija ruku pri ulasku je obavezna.

Izvršni odbor HPD-a „Papuk“